Dil Seçin
trende

Yüksek Hadveli Metal Çatı ve Cephe Kaplama Sistemleri

Yüksek Hadveli Metal Çatı ve Cephe Kaplama Sistemleri

Yüksek hadveli metal çatı ve cephe kaplama sistemleri, sınırları zorlayan ve olasının limitlerini genişleten bir sistemdir. Bu sistemle mimarların geleneksel sınırlamaları aşmalarına olanak sağlarız. Aynı zamanda bu sistemler, insanoğlunun temel ihtiyacı olan güvenli çatı ve cephe sistemleri ihtiyacını yüksek kalite, yüksek teknoloji sistemleri ile karşılamaktadır.

40,000 çeşitten fazla renkte boya ve vernik seçeneği sunmaktadır. Bu; istediğiniz tipte ve kalitede, en mattan en parlak yüzeye kadar farklı çeşitte görünüşe sahip olabilmeniz demektir. Hatta çok değişik renkleri tek bir projede kullanabilir ve fark yaratacak tasarımları özel efektlerle oluşturabilirsiniz.

Uygulamada 3 boyutlu tasarımı kullanılan yüksek hadveli metal çatı ve cephe kaplama sistemleri özgür form mimarlığının her türlü gereksinimini karşılayabilmektedir. Yenilikçi ve patentli üretim sürecini kullanarak, inşaat teknolojisinin alışagelmiş sistemler ile yenilikçi sistemlerle birleştirmiştir. Düşük eğimli çatılarda ise kolaylıkla uygulanabilmesiyle de büyük bir avantaj sağlar. Her bir metal profil ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde şekillendirilmekte ve olması gerektiği dalga formu verilebilmektedir. Vizyonunuzun mimari bir gerçekliğe dönüşmesi mümkün hale gelmektedir.

Çok geniş bir spektrumda malzeme seçeneği sunmakta olan yüksek hadveli sistemler, böylece yapınız için estetik, fonksiyonellik, yük taşıma kapasitesi ve maliyet verimliliği açısından doğru tercih yapmanızı sağlamaktadır. Yüksek kaliteli alüminyum alaşımlar yelpazemizin en temel elemanıdır. Bunlar %100 geri dönüştürülebilir, son derece uyumlu ve korozyona karşı dayanıklıdır.

Aynı zamanda tüm çözümlerinin;

  • Galvanizli saç
  • Paslanmaz çelik
  • Bakır
  • Titanyum çinko ile de uygulanması mümkündür.

Her tasarımcı ve mimar bir yapı için sadece güzel görünümün yeterli olmadığının farkındadır ve tasarım teknik olarak uygulanabilir ve uygun maliyetli olmak zorundadır. Yüksek hadveli metal çatı ve cephe kaplama sistemleri, estetik ile pratik arasındaki doğru dengeleri bulmanıza yardım eder.