Dil Seçin
trende

SWISS KRONO

11.02.2019
3 görüntülenme

Detay


Doğal Ağacın Yüksek Teknolojiyle Buluşması

SWISS KRONO OSB’leri tesislerimizde yenilikçi, geliştirilmiş teknikler ile üretilmektedir. Dünyanın en modern tesislerine sahip olan SWISS KRONO, farklı amaçlarda kullanılmak üzere 9 mm’den 40 mm kalınlığa kadar OSB üretimi yapabilmektedir. Doğa dostu olan SWISS KRONO ağaçların ticari  amaçlar için oluşturulmuş ormanlardan almaktadır.

Üç Katman – Maksimum Dayanıklılık

SWISS KRONO OSB’leri üst, alt ve orta tabaka  olmak üzere üç katmandan oluşmaktadır. Plakaların optimum dayanıklılığa erişebilmesi için ilk olarak, tomruktan kıyılmış yongalar   üretim   bandının akış   yönünde   hizalanarak   alt tabaka oluşturulur.  Daha sonra  kıyılmış yongalar gelişigüzel yönlerde alt tabakanın  üzerine  serpilir, böylece orta tabaka oluşturulur. En üst tabaka da yine alt tabaka gibi bant yönünde hizalı serpilir. Oluşturulan bu çapraz düzenleme ile SWISS KRONO OSB’lerinin dayanıklılığı maksimum seviyeye çıkarılır.

Formaldehyde Free Reçine

Çapraz düzende banda hizalanmış  yongalar  yüksek  basınç ve sıcaklık altında preslenmeden önce bağlayıcı reçine ilave  edilir. SWISS KRONO, herhangi bir kanserojen madde içermeyen doğal ağaçlardan elde edilmiş  reçine kullanıldığının garantisini verir.

Performans Raporları

 

 

 

 

 

 

Belgeler

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ETİKETLER: