Dil Seçin
trende

Üstün sonuç için EPDM çatı malzemesi

Kanıtlanmış performansı ve dayanıklılığı birleştiren tek katlı bir çatı kaplama çözümü arıyorsanız , EPDM kauçuk çatı kaplamalarımız güvenli bir seçimdir.

Çeşitli bina türlerinde ve her iklimde , kauçuk teknolojisindeki bir asırdan fazla Firestone deneyimiyle desteklenen RubberGard EPDM çatı kaplama sistemimiz, size mümkün olan en yüksek korumayı sunar.

1980 yılında ilk EPDM çatımızın kurulumundan bu yana, dünya çapında Alaska’dan Basra Körfezi’ne kadar 1.500.000.000 m²’den fazla RubberGard EPDM ürettik ve kurduk .

Bu performans rekoru , firmamızı EPDM kauçuk membranların dünya çapında lider üreticisi ve EPDM çatı kaplama alanında referans haline getirmiştir.

EPDM çatı kaplamalarımızı öne çıkaran nedir?

  • En iyi kalite : Firestone kauçuk teknolojisinde bir asırdan fazla deneyime sahiptir. Bu nedenle Firestone RubberGard EPDM Çatı Sistemi, benzersiz özelliklere sahip bir EPDM kauçuk membrana dayanmaktadır.

     

  • Esnek uygulama : Farklı EPDM çatı sistemleri kullanılarak ticari, endüstriyel ve konut tipi düz ve alçak eğimli çatı uygulamalarına kurulum için tasarlanmıştır.

     

  • Sürdürülebilir çözüm : Bu tip EPDM kauçuk çatı, mükemmel bir dayanıklılık ve uzun ömür ile birlikte geniş yeşil çatı ve / veya güneş PV kurulumları ile birleştirilebilir.