Dil Seçin
trende

MİDA Tropik

11.02.2019
2 görüntülenme

Detay


MIDA TropIk C 2000

Mıda tropik C 2000 cam tülü taşıyıcılı bitümlü malzeme üzerine üst ve alt koruyucu katman olarak polietilen filmin kullanılmasıyla elde edilen, ilk kat membran olarak kullanılan malzemedir. malzeme su izolasyon işlerinin yapılması esnasında çok katmanlı yeni çatı kaplama sistemlerinde veya eski çatı sistemlerinin yenilenmesine yönelik çalışmalarda ilk kat olarak kullanılır. malzeme şaloma ile eritilip uygulanır. malzeme tehlikeli maddeler içermez.

 

Mıda Tropik P 3000

mıda tropik P 3000 polyester keçe taşıyıcılı bitümlü malzeme üzerine üst ve alt koruyucu kat- man olarak polietilen filmin kullanılmasıyla elde edilen, ilk kat membran olarak kullanılan bitüm esaslı malzemedir. malzeme su izolasyon işlerinin yapılması esnasın da çok katmanlı yeni çatı kaplama sistemlerinde veya eski çatı sistemlerinin yenilenmesine yönelik çalışmalarda ilk kat olarak kullanılır. malzeme şaloma ile eritilip uygulanır. malzeme tehlikeli maddeler içermez.

 

MIDA TropIk P 40M

mıda tropik C 2000 cam tülü taşıyıcılı bitümlü malzeme üzerine üst ve alt koruyucu katman olarak polietilen filmin kullanılmasıyla elde edilen, ilk kat membran olarak kullanılan malzemedir. malzeme su izolasyon işlerinin yapılması esnasında çok katmanlı yeni çatı kaplama sistemlerinde veya eski çatı sistemlerinin yenilenmesine yönelik çalışmalarda ilk kat olarak kullanılır. malzeme şaloma ile eritilip uygulanır. malzeme tehlikeli maddeler içermez.

ETİKETLER: