Dil Seçin
trende
14.07.2020
298 görüntülenme

Firestone ISOGARD HD, kapak panosu olarak kullanılmak üzere tasarlanmış 12,7 mm kalınlığında bir Poliizosiyanürat levhadır. Yüksek yoğunluklu, kapalı hücreli, kaplanmış fiberglas yüzey ile üretilmiş Polyiso köpük çekirdektir.

Ürün bilgileri

Kalınlık (mm) Kalınlık (inç) Boyutlar (m) Boyutlar (ft) Maks. flüt açıklığı
12.7 0.50 1,22 x 2,25 4 ‘x 7’4.5 “ 70 mm

Temel özellikler ve avantajlar

Korur. Korur. Dayandı.

ISOGARD HD kapak panosu yükü yayar ve altındaki levhaları korur. Bu nedenle, yalıtım plakalarını ISOGARD HD kapak panolarıyla korumak genellikle yaşam döngüsü maliyet perspektifinden öder.

Hızlı ve kullanımı kolay

ISOGARD HD kapak kartının,  drenaj veya diğer penetrasyonlar gibi çatı elemanları çevresinde hızlı üretim için kesilmesi ve taşınması  kolaydır , bu da kurulum süresini ve işçilik maliyetlerini azaltır. Tek bir 1,22 mx 2,25 m’lik hafif  ISOGARD HD kapak kartından oluşan tabaka  sadece 5 kg ağırlığındadır, bu da kolay kullanım ve yerleştirme anlamına gelir.

Ek bir koruma önlemi

800 kPa’dan fazla basınç mukavemeti (normal PIR yalıtım levhasının 5 ila 6 katı) ile ISOGARD HD kapak levhası  tüm çatı sistemine yapısal mukavemet katar  ve dolu, işçi trafiği ve diğer potansiyel olarak zarar verici etkilerin emilmesine yardımcı olur etkiler. Mineral yün izolasyonu üzerine bir ISOGARD HD kapak levhası eklemek en azından yük kapasitesini iki katına çıkarır.

Üstün performans kalitesi

ISOGARD HD kapak panosu, üstün rüzgar kaldırma performansına yol açar, düz durur ve 25 mm Polyiso yalıtım levhalarına kıyasla 1,22 mx 2,25 m levha başına daha az bağlantı elemanı gerektirir. ISOGARD HD Kapak Panosu,  12 mm’lik herhangi bir kaplama panosunun en yüksek termal performansına  (ASTM C518 tarafından belirlenen)  sahiptir ve  aşırı hava koşullarına dayanıklıdır .

Çevre dostu

ISOGARD HD kapak panosu, hasara neden olan mantar ve bakterilerin büyümesini desteklemeyen küf dayanıklı malzemeden oluşur. Levha% 100 fiberglas, küf ve neme dayanıklı yüzey ile üretilmiştir. ISOGARD HD, tüketim sonrası ve endüstriyel sonrası geri dönüştürülmüş içeriğin% 9’undan fazlasını içerir. Köpük teknolojisi, ozon tabakasının (sıfır ODP) tükenmesine katkıda bulunmaz ve GWP’si 5’ten az olan HCFC içermeyen bir üfleme maddesi kullanır.